*Kuvars setleriniz sertifika ile mi gelmektedir?

Ürünlerimiz üç farklı ülkede onaylıdır ve orjinaldir. Kutularının içinden kuvars taşlarının kalitesini gösteren kalite pulu çıkmaktadır. Yarı değerli taş olduklarından dolayı kişi adına sertifika düzenlenememektedir, sadece değerli taşlarda buna izin vardır (pırlanta vs.)

*Kuvars setlerinin içinde kullanım kılavuzu mevcut mudur?

Evet, kullanım şekillerini anlatan ufak kartlar mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için @bymericshopping instagram hesabımız üzerinden kullanımı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

*Kristal kuvars ve pembe kuvars taşlarının farklılıkları nelerdir?

Kristal kuvars taç çakra ve ana iyileştirici olarak bilinir. Baş ve etrafındaki iyileşmeleri ve zihindeki tıkanıkları gidermesi ile bilinir. Pembe kuvars ise kalp ve ruhu iyileştirici etkisi mevcuttur. Dinginlik ve iyi enerjisi ile içinizdeki huzuru sağlayacaktır.

İkisi de aynı aileden gelmektedir ancak sizin ihtiyacınıza göre taşlar size kendini gösterecektir.

*İade hakkım var mıdır?

Kutu ve içeriği bozulmamış şekilde paketli bir şekilde ücretsiz 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkına sahipsiniz.

*Cımbız setinin su ile teması halinde kararma olur mu? Kılıfı gerçek deri midir?

Cımbız seti 1. kalite çelikten üretilmiştir ve bundan dolayı zaman içerisinde herhangi bir kararma olmaz. Gerçek deri kullanımına karşı olduğumuz için kılıflar suni deriden üretilmiştir.

*Nano mist spreyi hangi amaçlarla kullanabilirim?

Cildinizi nemlendirmek için içme suyu ile kullanabilirsiniz ancak bunun dışında da kullanım amaçları mevcuttur. İçerisinde yağ bulunmayan yani yoğunluğu sudan fazla olmayan sıvılarla kullanımı uygundur.

Örneğin cildinizin nemini daha uzun süre korumak için gül suyu ile kullanabilirsiniz. Ya da son dönemdeki sağlık önemleri ile sıvı dejenfektanızla etrafınızı dezenfenkte etmek için kullanmanız güvenlidir.

 

*Satın aldığım ürün kaç gün içerisinde kargolanır?

Ürünlerin hepsi 2-3 iş gün içerisinde kargolanır.

*Hediye paketi seçeneği mevcut mudur?
Evet, istediğiniz not ile hediye paketi yapılabilir.

*Kargoda zarar gelmesi veya kırık bir şekilde ulaşması durumunda ne yapabilirim?

Ürünü kargoda teslim aldığınız anda önce ürünleri kontrol ederek sonra kabulunu sağlayın. Eğer ürünlerinizde herhangi bir sorun mevcutsa tutanak tutup kargo için iade talebinde bulununuz.